Модельный ряд Opel

Отзыв о Opel Mokka 2021 года

Автомобиль: Opel Mokka 2021 г.в., внедорожник, автоматическая коробка передач, Передний привод , пробег - 8000 км, двигатель - 1.2 turbo бензин
Автор: Олександр (Украина, Киев)   23.01.2023

Купив машину влітку 2022. Спеціально Опель не вибирав, взяв те що було в салоні, а на той момент вибору особливо не було. Але зовсім не жалкую.

Перше що кидається в око в цій машині це дизайн. Вона збирає багато уваги і кожного разу коли я сідаю в авто чи виходжу з нього я посміхаюся) інтер'єр для цього класу теж непоганий. Динаміка на дорозі доволі непогана, на спорт режимі особливо. Зручні крісла, спина не втомлюється. Управління поки що без нарікань. Підвіска трошки жорсткувата як на мене.

Функції які мені особливо зайшли - датчик сліпих зон і обмежувач швидкості. Розхід палива по місту я не заміряв, бо їзджу по трасі в осносному. 6.7 літрів на 100 км мене цілком влаштовує.

Якщо казати про недоліки то це машина не для високих людей. При моєму зрості 192см машина стає трьохмісною) Немає освітлення на задніх седіннях. Так само невеликий багажник. Але пару туристичних рькщаків влізе. Резумуючи скажу що ця машина більше підійде на 1-2 людини, яким не потрібно возити багато багажу)

Плюсы автомобиля: Дизайн. Динаміка. Росхід.

Минусы автомобиля: Маленький салон. Маленький багажник.

max_cn

Вітаю,
6.7 л/100км
- це миттєві витрати, при русі по трасі, тоді при якій швидкості?
- це середні витрати по бортовому комп'ютеру за весь час експлуатації?
- це середні витрати по чекам заправки?

Danubecaptain

max_cn, судячи з тексту - середній за весь час експлуатації.

Тест-драйв Opel Mokka: Opel Mokka: «немец» с французскими корнями
Opel Mokka: «немец» с французскими корнями

Но и это не все: у Opel – в данном-то классе! – может быть даже матричная оптика – IntelliLUX. Как раз такая установлена и на тестовом автомобиле. Впрочем, пока что таких Mokka – в комплектации GS Line Pack – в салонах вы не найдете (на момент написания теста – InfoCar). Но обещают под конец осени привезти и ее.

Продажа б/у Opel

Opel Zafira 2007 Opel Zafira 5.800$ 2007 169.000 км